top of page
AdobeStock_292188702.jpeg

.................................

tobulas 10.27-07.png

REGISTRACIJA

Registracija į konkursą vyksta nuo 2022m. lapkričio 10 d. iki 2022m. lapkričio 30 d.

Konkurso dalyviais laikomi visi užsiregistravę ir iki 2022 m. gruodžio 20 d. , interjero dizaino darbus el.paštu npnkonkursas@gmail.com pateikę asmenys.

 

DALYVAVIMAS

Užsiregistravusiems dalyviams pateikiama dviejų skirtingų tipų sublokuotų namų projektinė medžiaga dwg ir pdf formatuose.

Dalyviai turi pateikti ne mažiau 4 interjero vizualizacijų (formatas.jpg 300 dpi, ne mažiau nei 2 MB ir ne daugiau nei 15 MB, nuo 2000 px) ir aprašomąjį tekstą.

Darbus įkelti iki gruodžio 20d. (rar, zip) formatu. Failo pavadinimas turi būti autoriaus vardas ir pavardė ar įmonės pavadinimas.

Darbų įkėlimas vyks specialiame www.npnkonkursas.lt polapyje, į kurį nuorodą gaus visi iki 2022 m. lapkričio 30d. užsiregistravę dalyviai.

 

DARBŲ APRAŠOMASIS TEKSTAS

Darbų aprašyme turi būti pavadinimas, trumpas dizaino idėjos aprašymas, projekto ir vizualizacijų autorius.

Kontaktų anketoje būtina pateikti bent vieno iš autorių telefono numerį ir el. pašto adresą. Jie nebus publikuojami.

 

BENDROSIOS NUOSTATOS

Interjero konkurso NEMUNO PARKE organizatorius (toliau – konkursas) yra UAB “WINDOWSA HOLDING”, toliau vadinamas „organizatoriumi“. Šios taisyklės (toliau – taisyklės) nustato konkurso sąlygas. Konkurso tikrumą ir priežiūrą, t.y. informacijos apie konkursą ir skundo tvarkymą, vykdo organizatoriaus darbuotojai. Organizatorius turi teisę vienašališkai pataisyti arba pakeisti šias taisykles.

ORGANIZATORIAUS ATSAKOMYBĖ

Organizatorius neatsako už telekomunikacijos ryšių, serverių, sąsajų ir naršyklių veikimo sutrikimus. Organizatorius įsipareigoja informuoti laimėjusio interjero autorių per 2 dienas nuo balsavimo pabaigos.

 

SKUNDAI IR PAŽEIDIMAI

Visus skundus, susijusius su rinkimų organizavimu, dalyviai ar balsuotojai turėtų pateikti raštu organizatoriui rinkimų metu. Skundas, pateiktas po nurodyto konkurso balsavimo termino, neturi teisinio poveikio. Rašytiniame skunde turi būti nurodytas dalyvio vardas, pavardė, telefono numeris ir išsamus skundo aprašymas bei pagrindimas. Skundai bus apsvarstyti per 5 d.d. Atsakymai į skundus bus pateikiami raštu.

DARBŲ VERTINIMAS IR PRIZAI

Konkursas vyksta dviem etapais.

Pirmajame etape bus publikuojami visų dalyvių darbai, konkurso viešinimo kanaluose.

Vienas darbas, surinkęs daugiausiai žmonių balsų, į finalinį etapą pateks kaip publikos numylėtinis. Kiti darbai bus atrinkti komisijos.

Viso į finalinį etapą pateks 5 darbai, konkurso nominantai skelbiami po 2023 m. sausio 15 d.

Keturiems finalininkams atiteks po 500 Eur. piniginiai prizai, pirmos vietos laimėtojas gaus 5000 Eur. vertės prizinį paketą (2000 Eur. piniginį prizą ir reklaminį straipsnį didžiausiuose Lietuvos media portaluose (vertė 3000 Eur.))

Darbus vertins speciali, organizatorių sudaryta komisija (skelbiama www.npnkonkursas.lt puslapyje).

Konkurso nugalėtoju taps komisijos geriausiu pripažintas interjeras.

Vertinant darbus komisijos nariai ir dalyviai bus koduojami, neatskleidžiant darbų autorių tapatybės ir komisijos vertinimo skalės.

Vertinimo balai ir finalininkų lentelė bus pateikiama pasibaigus konkursui.

Apdovanojimų renginys vyks NEMUNO PARKE, Kęstučio g. 63, Prienai. Data bus paskelbta po 2023 m. sausio 15d..

Visų konkurso dalyvių darbai bus eksponuojami specialiai konkursui sukurtame puslapyje www.npnkonkursas.lt.

Visų dalyvių darbai bus pristatomi namų pardavimo procese, su jais visais be išimties bus supažindinami NEMUNO PARKO sublokuotų namų potencialūs pirkėjai.

 

BALSAVIMO VIETA

Publikos balsavimas vyksta www.facebook.com/nemunoparkas puslapyje.

 

DALYVAVIMO BALSAVIME TAISYKLĖS

Balsuoti leidžiama vieną kartą už vieną ar daugiau darbų. Pastebėjus nenatūralų balsų kitimą, balsai gali būti perskaičiuoti. Jei identifikuojama, kad balsų augimas yra nenatūralus ir atliekamas automatiniais įrankiais, balsai gali būti eliminuojami. Užfiksavus nenatūralų balsų augimą ir identifikavus priežastis, apie tai informuojamas konkurso dalyvis, dalyvaujantis rinkimuose.

Užfiksavus pakartotinius pažeidimus, dalyvis gali būti pašalintas iš konkurso.

.
.

.

. .  
 

..................

bottom of page